097 228 17 78
Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у товарах
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Новини
Рецепти
Статті

Про нас

Колись для мене було величезним відкриттям, як за допомогою прянощів та спецій можна з простої та буденної їжі створити смачні та вишукані блюда. І нам захотілося, щоб улюблені страви стали ще смачніші. Нам вдалося знайти сімейне підприємство в Греції, яке з 1976 року працює з прянощами та багато років поставляє свою продукцію в країни ЄС. Ми самі вибираємо спеції, привозимо і розфасовуємо на території України. То ж пропонуємо вам спробувати спеції та прянощі із сонячної Греції і ввести нотку середземноморської кухні у ваші страви.

«СПЕЦІЇ ІЗ ГРЕЦІЇ» це

Висока якість.

Багатство грецької землі, особливо в Західній Македонії, досвід та традиції грецьких фермерів у виробництві підтверджені міжнародними сертифікатами якості – B.R.C, ISO 9001, ISO 22000, ΙFS, HACCP, BIO и Agrocert.

Натуральна і чиста продукція.
Для нас важливим є безпека, чистота продукції і відсутність хімічних складників. В наших спеціях є тільки справжні спеції – БЕЗ солі, ГМО, консервантів, барвників та підсилювачів смаку.

Зручне зберігання і користування.

Спеції упаковані в спеціальні контейнери для харчових продуктів, які зберігають аромат і смак прянощів. Наші контейнери прозорі- ви легко можете роздивитися якість продукції і перестати купляти «кота в мішку». А зручні кришки-млинки завжди допоможуть у приготуванні щойно змелених ароматних та пікантних ноток для ваших блюд.

Відкриття нових смаків.
Ви можете замовити пробник, щоб покуштувати незнайомий для себе смак. А ще ми можемо з наших спецій виконати індивідуальне замовлення – приготувати по вашому рецепту суміш спецій особисто для вас.

ЖИВІТЬ СМАЧНО!